Jdi na obsah Jdi na menu
 


Víš proč blondýnky ječí když sedí u počítače? Protože drží myš.

Hádají se tři chlapi, kdo z nich je nejlenivější. První říká: "Já jsem jednou vyhrál v loterii milión, ale byl jsem líný výhru vyzvednout." Druhý: "To nic není. Já jsem jednou celý léto nepil pivo, protože jsem byl líný pro něj dojít do ledničky." Třetí: "To já jednou celý film proplakal." "Proč?" "No, když jsem si sedal, tak jsem si přiskříp prst, ale byl jsem líný ho vytáhnout."

Jedna blondýna našla inzerát, že v nedaleké továrně je volné místo asistentky. Přijde k vrátnici a zastaví se u nápisu: »Vstup pouze se psem na vodítku!« Blondýnka se zamyslí.. Špagát nebude problém, ale kde seženu psa?

Přijde chlap do obchodu a řekne: "Hřebíky." "A kolik?" "Kolík si strč někam, řekl jsem, že chci hřebíky."

Jde Karkulka lesem a potká vlka.Vlk se jí zeptá: "Karkulko, kam jdeš?" " K babičce." Vlk: "Řekni mi její adresu." Karkulka odpoví: "www.babicka.cz."

Pozvali policajta na testy IQ. Když se vrátil na strážnici, ostatní se ptali, jak dopadl. "Je to dobrý," odpověděl. "Mám štěstí, jsem úplně negativní."

Dobrý den, co se Vám to stalo s okem?" "Sousedka mě šťouchla klacíkem." "To jako náhodou?" "Ne, klíčovou dírkou."

Maminka říká: "Evo, ten salát chutná divně. Myla jsi ho?" "Ano maminko i mýdlem!"

Tak jsem se konečně dostal do televize." "A jak se Ti to podařilo?" "Odšrouboval jsem zadní stěnu."

V letadle letí samé blondýnky, jen jedna brunetka. Když jsou v polovině, přijde letuška že jsou moc těžcí a musí vyhodit zavazadla, Tak je vyhodí a letí dál. Pak však přijde znova, že musí vyhodit podvozek. Tak ho vyhodí, drží se nahoře madel aby nespadly a letí dál. Pak letuška přijde, že musí vyhodit jednu z nich. Blondýnky se shodnou na brunetě. Ta má poslední přání: Mohla bych si zazpívat?" Blondýnky souhlasí a když dozpívá, všechny jí nadšeně zatleskají..

Peíček říká: "Mami, proč se maluješ?" Maminka: "Abych vypadala hezky." Pepíček řekne: "A kdy to začne účinkovat?"

Celník kontroluje vývoz zeleniny: Kopne do prvního pytle kedluben, tam se nic neozve. Druhý pytel taky nic. Ve třetím pytli je blondýnka a ozve se: "Ticho! Brambory!"

Víš proč blondýnky chodí kolem lékárny potichu? Aby nezbudily prášky na spaní.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

superrrr

(eraro15, 28. 8. 2009 17:22)

super vtipy souhlasim s petrem

vtip

(petr , 30. 6. 2008 17:58)

jsuu to dobry vtipy doporucuju je precist vsechny !